Ghee

$15.00
In stock
1
Product Details
Price per unit: 9oz

Made using clarified butter in Greenfield, MA

Larger volumes available upon request. If you use a lot of ghee in your household, please let us know and we are happy to source larger sizes.

Save this product for later